Bezpieczne płatności Szybka dostawa zamówień już od 99 zł GRATIS ! Kontakt tel. (22) 337 18 18, email: sklep@aromanti.pl                                 Orlen Paczka 10,00 zł   InPost Paczkomat  -  12,00 zł    DHL Kurier -  15,00 zł

AROMANTI Zapachy & Emocje – EKSPERT w dziedzinie kreowania dobrego nastroju!

Firma

Zapach. Niby nic takiego – ot mniej lub bardziej przyjemny aromat. Ale czy na pewno? Czy to tylko zapach, czy może aż zapach? My stanowczo opowiadamy się za tą drugą wypowiedzią i dlatego zapraszamy Was do rozpoczęcia przygody z AROMANTI – Waszą przepustką do świata najpiękniejszych zapachów do wnętrz!

Kim jesteśmy? Ekspertem w dziedzinie kreowania dobrego nastroju! Mamy już 14 lat, na polskim rynku pojawiliśmy się w 2009 roku. Jesteśmy importerem i dystrybutorem  brytyjskich, francuskich, hiszpańskich i włoskich zapachów do wnętrz oraz kosmetyków marek Ashleigh&Burwood, Clem-Goa, Price's Candles, Esprit Provence.

Co nas wyróżnia?

  • BOGATA OFERTA PRODUKTÓW – ponad 400 kompozycji zapachowych w portfolio firmy.
  • WSZECHSTRONNOŚĆ – bogata oferta zróżnicowanych nośników zapachu (świece, zapachowe lampy katalityczne, dyfuzory z patyczkami, dyfuzory ultrasoniczne, zawieszki, spraye etc.).
  • EKSKLUZYWNOŚĆ – wyłączna dystrybucja najlepszych światowych marek z branży „home fragrance”.
  • ELEGANCJA I ESTETYKA – starannie skomponowana oferta oparta o bieżące trendy na rynku aromatów do wnętrz.
  • DOŚWIADCZENIE – jesteśmy ekspertem z 10-letnim doświadczeniem na polskim rynku.

Misja

  • Tworzymy w Polsce kulturę aromatów do wnętrz poprzez staranną selekcję ofert najbardziej uznanych producentów branży „home fragrance” z całego świata.
  • Naszym partnerom biznesowym i klientom detalicznym oferujemy setki najwyższej jakości produktów, które dzięki swojej estetyce, funkcjonalności i trwałości stają się integralną częścią zapachowej aranżacji wnętrza.

Wniosek? W naszej ofercie znajdziecie wszystko, co pomoże Wam wyczarować odpowiedni – romantyczny, relaksujący, zmysłowy a nawet mroczny – klimat w Waszych domach czy miejscach pracy. Z naszymi produktami zadbacie o piękny zapach w sypialni czy salonie, zlikwidujecie mniej przyjemne aromaty w garażu czy zatrzecie ślady zapachowe zabaw w kuchni. Bez względu na to, czy macie ochotę na otulenie się delikatnością, czy ucieczkę zmysłami w egzotykę, oferowane przez nas produkty dopasują się tak do danego wnętrza, jak i Waszego nastroju!

Autorem przepięknych zdjęć ilustrujących nasze produkty jest Michał Pepliński (www.blogwartyswieczki.blogspot.com).