Bezpieczne płatności Szybka dostawa zamówień już od 99 zł GRATIS ! Kontakt tel. (22) 337 18 18, email: sklep@aromanti.pl                                 Orlen Paczka 10,00 zł   InPost Paczkomat  -  12,00 zł    DHL Kurier -  15,00 zł

Filtruj według

Rodzaj zapachu

Kolor

Marka

Cena

  • 5,00 zł - 45,00 zł

Kosmetyki

Każdy z nas jest wyjątkowy i niepowtarzalny, dlatego też zasługuje na to co najlepsze. Wybierając kosmetyki zarówno, te do pielęgnacji jak i podstawowe środki do higieny codziennej, kieruje się przede wszystkim tym, co najlepsze dla naszej skóry. Codzienna kąpiel, mycie czy nawilżanie rąk to nie tylko czynność konieczna dla naszego zdrowia, to codzienna przyjemność płynąca ze stosowania mydeł oraz kremów powstałych z naturalnych składników, bezpiecznych dla naszej wrażliwej skóry, ale także z naturalnych, przepięknych olejków z Grasse. Dbając o higienę rąk ważne jest również używanie żeli do dezynfekcji, które nie wysuszają i nie niszczą naszej skóry, a przy tym przyjemnie pachną.

Każdy z nas czasem chce poczuć się jak w Spa, dlatego też mydła z Prowansji czy mydła marsylskie, oleje kosmetyczne czy olejki do twarzy z naturalnych składników to coś, co ukoi nie tylko Twoje ciało ale i zmysły.

Natomiast po ciężkim dniu utuli Cię do snu niezwykły zapach prowansalskich mgiełek do pościeli. Czego chcieć więcej? No chyba tylko spokoju przed komorami, zakłócającymi Twój błogi sen, ale z tym też sobie poradzisz dzięki 100% naturalnemu sprayowi zawierającemu olejek citronella.