Dyfuzor Ultrasoniczny ORION

Cena: 189,00 zł 189.00
Dostępność: brak towaru
Kod produktu: AMORA-ORION
ilość szt.
Zyskujesz 18 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Opis

Intensywność zapachu: 

W zestawie znajduje się:

1Scent Hub (dyfuzor ultrasoniczny)
2. Zasilacz prądu (USB)
3. Szczoteczka do czyszczenia

Urządzenie Scent Hub wyłączy automatycznie funkcję wytwarzania „mgiełki”, gdy poziom wody w zbiorniczku będzie zbyt niski i będzie to zagrażało urządzeniu!

To warto wiedzieć!

  • Dyfuzory ultrasoniczne Amora Scent Hub to mariaż piękna i technologii. Doskonały wybór zarówno dla amatorów pięknych zapachów zamkniętych w oryginalnych formach, jak i po prostu fanów technologicznych gadżetów.
  • Na czym polega technologia ultrasoniczna? Na spodzie zbiorniczka z wodą, do którego należy dodać wybrany olejek zapachowy, znajduje się mała ceramiczna płytka. Wibruje ona z wysoką częstotliwością, sprawiając, że cząsteczki wody i olejków rozbijane są na mikrocząsteczki. Te zaś unoszą się w powietrzu w postaci zimnej mgły.
  • W dyfuzorach ultrasonicznych można stosować dowolne olejki zapachowe/olejki eteryczne (popularnie zwane olejkami do kominków zapachowych), o ile są rozpuszczalne w wodzie!
  • Niektóre modele mają m. in Funkcję odtwarzania muzyki za pomocą urządzeń sparowanych przez Bluetooth® - wystarczy np. smartfon, by Amora Scent Hub stała się głośnikiem. 

 

do góry
instagram FB Blog
Sklep internetowy Shoper.pl