Village Candle

Village Candle - amerykański sen o zapachu!

Jeśli uwielbiasz świecie w słoikach – cudownie pachnące i równie wspaniale wyglądające, pewnie marka Village Candle jest Ci doskonale znana. Jeśli jednak nie, przygotuj się – zabieramy Cię w ekscytującą podróż do świata najpiękniejszych aromatów w stylu „made i USA”!

The Village Fragrance Company to wiodący amerykański producent ręcznie robionych, perfumowanych świec z siedzibą w Wells w stanie Maine. Świece Village Candle są w 100% produktem amerykańskim – począwszy od kreacji zapachu po jego wytworzenie, wszystko może z dumą nosić podpis „Made in USA” (a nie, jak się zdarza w przypadku innych „Product of the USA”, gdyż „Made in China).
W Polsce, jak i w 16 krajach Europy Centralnej i Wschodniej,
wyłącznym dystrybutorem produktów marki jest firma Aromanti.

Village Candle - Twoja wiza do USA!

Co warto wiedzieć o świecach Village Candle? To idealne połączenie doskonałej jakości i atrakcyjnej ceny. Każda świeca wykonana została ręcznie, pod ścisłą kontrolą jakości, dzięki czemu w Twoje ręce trafia małe dzieło sztuki. Najwyższej jakości wosk (100% parafina spożywcza), czyste olejki zapachowe i ekstrakty roślinne z całego świata, a do tego unikalne (i chętnie kopiowane przez konkurencję) opakowania to klucz do sukcesu tej prawdziwie amerykańskiej marki. Warty wspomnienia jest także fakt, że wszystkie chemikalia i elementy woskowe wykorzystywane przy produkcji świec są zgodne z certyfikatem „Material Safety Data Sheet”, wydanym przez Sasol Wax Americas Inc. 

Ale to nie wszystko, bo na uwagę zasługuje także… knot! Tak, dobrze czytacie – dobry knot to połowa sukcesu, a Village Candle w tej materii wykonało naprawdę „good job”. Knot Village Candle jest bawełniano-papierowy, dzięki czemu świeca nie dymi i nie zostawia sadzy, wypalając się przy tym do samego końca (nie zostawiając choćby na ściankach zmarnowanego w ten sposób wosku). Wniosek? Więcej światła, mniej wosku i pełen słój czystego zapachu! Czy można chcieć więcej? Pewnie że można – np. dwóch knotów! Dwa knoty mają świece w największych słoikach (Premium Candle Jars). Efekt? Jeszcze bardziej intensywny zapach, który naprawdę uzależnia… Poza tym dwa knoty dają po prostu piękniejszy blask, tworząc  tym samym niepowtarzalną atmosferę – wprawiają w niespotykany nastrój i doskonale relaksują.

W kolekcjach Village Candle dostępne są duże, średnie i małe słoiki, świeczki zapachowe oraz woski zapachowe. Marka regularnie przygotowuje również wiele ozdobnych gadżetów do aromaterapii, m. in. piękne podstawki, klosze i lampiony.

 

do góry
instagram FB Blog
Sklep internetowy Shoper.pl