O Aromanti.pl

Aromanti – witajcie w krainie najpiękniejszych zapachów!

 

Zapach. Niby nic takiego – ot mniej lub bardziej przyjemny aromat. Ale czy na pewno? Czy to tylko zapach czy może aż zapach? My stanowczo opowiadamy się za tą drugą wypowiedzią i dlatego zapraszamy Was do rozpoczęcia przygody z Aromanti – Waszą przepustką do świata najpiękniejszych zapachów, nomen omen, z całego świata! 

Kim jesteśmy? Ekspertem w dziedzinie kreowania dobrego nastroju :) Mamy już 9 lat, na polskim rynku pojawiliśmy się w 2009 roku. Jesteśmy importerem i dystrybutorem amerykańskich, brytyjskich i francuskich zapachów do wnętrz marek VILLAGE CANDLE, GOA, ASHLEIGH&BURWOOD.

Dlaczego akurat do wnętrz? To proste – chcemy czuć (się) dobrze w miejscach, w których przebywamy. Dlatego właśnie w naszej ofercie znajdziecie wszystko, co pomoże Wam wyczarować odpowiedni – romantyczny, relaksujący, zmysłowy a nawet mroczny – klimat w Waszych domach czy miejscach pracy. A zapach niejedno ma imię i niejedną formę…

Z czym kojarzy się Wam hasło „zapach do domu”? Pewnie z odświeżaczem powietrza albo świecą? I jest to jak najbardziej prawidłowe skojarzenie. Dlatego oczywiście mamy je w swojej ofercie. Ale to nie wszystko, ponieważ za cudowny aromat w pomieszczeniach odpowiadać mogą także dyfuzory zapachowe, lampy zapachowe, saszetki, olejki a także, co powinno zainteresować zwłaszcza fanów gadżetów, dyfuzory ultrasoniczne – mariaż technologii i aromaterapii.

Obecnie nasza oferta liczy ponad 300 kompozycji zapachowych, idealnie dopasowanych do Waszych wnętrz i potrzeb!

Z naszymi produktami zadbacie o piękny zapach w sypialni czy salonie, zlikwidujecie mniej przyjemne aromaty w garażu czy zatrzecie ślady zapachowe zabaw w kuchni. Bez względu na to, czy macie ochotę na otulenie się delikatnością, czy ucieczkę zmysłami w egzotykę, oferowane przez nas produkty dopasują się tak do danego wnętrza, jak i Waszego nastroju.
Niemal zapach szyty na miarę…
 

Wniosek? Aromanti to po prostu zapachy budzące pozytywne emocje!

Witajcie więc w naszym świecie wypełnionym najpiękniejszymi aromatami, którymi chętnie się z Wami podzielimy! Zapraszamy do naszego sklepu na pachnące zakupy! Mamy nosa, że poczujecie się u nas jak w, oczywiście pięknie pachnącym, domu :)

 

do góry
instagram FB Blog
Sklep internetowy Shoper.pl