Ashleigh&Burwood

Ashleigh & Burwood - artystyczne lampy zapachowe

Porcelanowe, ceramiczne lub szklane. Eleganckie i precyzyjnie wykonane. Niepowtarzalne jak mini dzieła sztuki. Takie są Lampy Zapachowe brytyjskiej marki Ashleigh & Burwood. To prawdziwa gratka dla miłośników pięknych, a jednocześnie praktycznych przedmiotów.

Każdy z nas lubi otaczać się pięknymi zapachami. I pięknymi przedmiotami. Lampy Ashleigh & Burwood to kwintesencja klasy i stylu. Oraz brytyjskości! I tak, jak niepowtarzalne są nasze osobowości, tak i lampy Ashleigh & Burwood wyróżniają się oryginalnymi wzorami, których nie znajdziecie w ofercie żadnej innej marki.

Ashleigh & Burwood - lampy do zadań specjalnych?

Tak, na taką opinię także zasługują. Dlaczego? Ponieważ lampy Ashleigh & Burwood to nie tylko sposób na cudowny zapach w sypialni, na tarasie czy łazience, ale także metoda na pozbycie się niechcianych woni. Pożegnaj więc niepożądane ślady zapachowe, jakie zostawiły domowe zwierzęta czy Twoje zabawy w kuchni i powitaj całą moc najpiękniejszych aromatów. Wystarczy, że wybierzesz jedną z wyrafinowanych, romantycznych, dyskretnie eleganckich czy wyjątkowo bogato zdobionych lamp, by przez długi czas cieszyć się ulubionymi zapachami.

Ale to nie wszystko! Pamiętaj, że nie wszystkie lampy zapachowe produkowane są wedle tak samo wysokich standardów! Jeśli chcesz uniknąć rozczarowania upewnij się, że wybrana przez Ciebie lampa, jak i sam dedykowany jej zapach, zostały sprawdzone w przez niezależną pracownię badań. Lampy Ashleigh & Burwood mogą pochwalić się pozytywnymi wynikami testów przeprowadzonych przez Independent Laboratory Research, z których wynika, że pomagają niszczyć najbardziej pospolite bakterie i nie przyjemne zapachy w gospodarstwach domowych.
Bakterie E. coli? 99% zniszczonych po 3 godzinach! Roztocza? 99% wyeliminowanych po 90 minutach! Zarodniki pleśni? 3 godziny i nie ma śladu po 99,9% z nich, podobnie jak po dymie tytoniowych, na pożegnanie którego wystarczy zaledwie pół godziny.

Jak działa palnik katalityczny?

Tajemnicą lampy Zapachowej jest jej palnik katalityczny. Gdy palnik ten zostanie podgrzany, rozpoczyna się proces katalitycznego spalania. W efekcie tego procesu przepływające przez kontur palnika powietrze niszczy bakterie i niweluje nieprzyjemne zapachy. Jednocześnie lampa uwalnia poprzez kamień wybrany aromat. Rozwiązanie równie proste, co skuteczne! Specjalny olejek zapachowy, dobrany do indywidualnych preferencji, to więc idealny (i na pewno najpiękniej pachnący!) sposób na stworzenie harmonijnego i odprężającego klimatu, który bezpośrednio przekłada się na poczucie ochrony zdrowia. Wystarczy już 30 minut, by przekształcić przeciętny pokój (56 m3) w oazę spokoju i radości na wiele, wiele godzin…

 

 

do góry
instagram FB Blog
Sklep internetowy Shoper.pl