Amora

Amora - dyfuzory ultrasoniczne

Dyfuzory ultrasoniczne Amora Scent Hub to mariaż piękna i technologii. Doskonały wybór zarówno dla amatorów pięknych zapachów zamkniętych w oryginalnych formach, jak i po prostu fanów technologicznych gadżetów, zapewniający multisensoryczne doznania (światło, zapach, dźwięk).

Myśląc o źródle zapachu do domu czy biura najczęściej do głowy przychodzą nam klasyczne świece czy kominki zapachowe, ewentualnie lampy. I to jak najbardziej trafne skojarzenie – przecież potrafią pięknie pachnieć, a jeśli zadbamy, by ich design komponował się z wnętrzem, stają się ważnym elementem jego aranżacji. Ale to nie jedyne, co w tej materii oferuje nam rynek. Jeśli pachnący gadżet ma być… no właśnie, gadżetem, warto zainteresować się dyfuzorami ultrasonicznymi, które doskonale sprawdzą się zarówno w nowocześnie urządzonym mieszkaniu całej rodziny, jak i męskiej garsonierze czy najbardziej eleganckim biurze.

Dyfuzor ultrasoniczny - mariaż zapachu i technologii

Na czym polega technologia ultrasoniczna? Na spodzie zbiorniczka z wodą, do którego należy dodać wybrany olejek zapachowy, znajduje się mała ceramiczna płytka. Wibruje ona z wysoką częstotliwością, sprawiając że cząsteczki wody i olejków rozbijane są na mikrocząsteczki. Te zaś unoszą się w powietrzu w postaci zimnej mgły. Co ważne, i wygodne!, w dyfuzorach ultrasonicznych można stosować dowolne olejki zapachowe/olejki eteryczne (popularnie zwane olejkami do kominków zapachowych). Granicą jest tylko Twoja aromatyczna wyobraźnia!

A i to nie wszystko, bo dyfuzor ultrasoniczny może mieć, na pierwszy rzut oka (i nosa!) nieoczywiste, technologiczne zalety. Przykład? Co powiesz na urządzenie, które jest nie tylko źródłem pięknego zapachu, stanowi ciekawy element wyposażenia wnętrza, ale jest także… głośnikiem? Niektóre modele mają m.in. funkcję odtwarzania muzyki za pomocą urządzeń sparowanych przez Bluetooth® – wystarczy np. smartfon, by Amora Scent Hub stała się głośnikiem.

 

do góry
instagram FB Blog
Sklep internetowy Shoper.pl