• Safe payments
  • Fast delivery orders
  • Possibility of return
  • Contact Us: (22) 337 18 18
Language:

Świeca duża PRICE'S CANDLE Christmas Plum&Fig 630g

PBJ010312

Niesamowite połączenie śliwki i figi w aksamitnym dżemie, skusi niejednego łasucha a w pomieszczeniu stworzy ciepły i pyszny aromat.

Świeca zapachowa Plum&Fig

Niesamowite połączenie śliwki i figi w aksamitnym dżemie, skusi niejednego łasucha a w pomieszczeniu stworzy ciepły i pyszny aromat.

Wielkość: duża (630 g)
Czas palenia: do 150 h
Kraj produkcji: Anglia

BRYTYJSKA MARKA Z KRÓLEWSKIMI TRADYCJAMI NA RYNKU OD PONAD 190 LAT!

Historia świec znanych dziś jako PRICE’S CANDLES sięga 1830 roku, kiedy to William Wilson i Benjamin Lancaster stworzyli markę Edward Price and Co. Świece od razu spotkały się z takim uznaniem, że 1840 roku „odpowiadały” za zapachowe tło na ślubie królowej Wiktorii z księciem Albertem. W międzyczasie firma zmieniła nazwę na Price's Patent Candle Company i rozpoczęła produkcję świec pod znanym dziś na całym świecie brandem PRICE’S CANDLE. Warto wiedzieć, że do 1865 roku firma posiadała 114 patentów na różne wynalazki związane z produkcją świec. To się nazywa dynamiczny rozwój! W efekcie na przełomie XIX i XX wieku, Price’s Candles był największym producentem świec na całym globie z ofertą ponad 130 modeli! Związki z rodziną królewską uległy jeszcze większemu zacieśnieniu, kiedy to w 1947 roku firma dostarczyła świece na ślub księżniczki Elżbiety z księciem Filipem, a w 1981 na ślub stulecia – Lady Diany Spencer z księciem Karolem. Od tego czasu marka nieustannie opracowuje nowe kompozycje zapachowe i dba o dostosowanie wizualnej strony swoich produktów do obowiązujących trendów. To po prostu kwintesencja brytyjskiego szyku i elegancji z prawdziwie królewskimi tradycjami.

zł94.00

You will receive 9 pkt [?]

  • Free delivery for orders from 129zł
  • Hassle-free product return 14dni
  • Loyalty program , redeem points for discounts