Bezpieczne płatności Szybka dostawa zamówień już od 99 zł GRATIS ! Kontakt tel. (22) 337 18 18, email: sklep@aromanti.pl                                 Orlen Paczka 10,00 zł   InPost Paczkomat  -  12,00 zł    DHL Kurier -  15,00 zł

ESPRIT PROVENCE DYFUZOR ZAPACHOWY 100 ML MIMOSA EN FLEUR (MIMOZA)

MIBA100

4Dyfuzor zapachowy Mimosa en Fleurs, dzięki wielowymiarowej woni mimozy tworzy słodki, a zarazem pudrowo-kwiatowy aromat, któremu nie można się oprzeć. Ten kuszący zapach pozwoli Ci stworzyć ciepły prowansalski klimat w swoim domu.

DYFUZOR ZAPACHOWY 100 ML MIMOSA EN FLEURS (MIMOZA)

90% naturalnych składników, w tym alkohol pszeniczny.

Pojemność: 100 ml
Wymiary: średnica karafki 5,4 cm, wysokość z patyczkami 23,5 cm
Trwałość: 6-8 tygodni
Zapach: Mimosa en Fleurs (mimoza)
Producent: Esprit Provence
Kraj pochodzenia : Francja

Dyfuzory zapachowe Esprit Provence to wysokiej jakości perfumy do wnętrz skomponowane w 90 % z naturalnych składników, w tym kompozycji perfumeryjnych z olejków z Grasse. Potrafią w jednej chwili zmienić wnętrze niczym najlepszy dekorator. Bogactwo naturalnych aromatów pomoże wykreować wymarzony wizerunek mieszkania... i jego właściciela.

TO WARTO WIEDZIEĆ!

• Dyfuzory działają oczywiście na zasadzie dyfuzji – patyczki nasiąkają płynnymi perfumami, po czym zapach paruje pod wpływem ciepła z otoczenia.
Intensywność zapachu reguluje się za pomocą ilości patyczków. Zasada jest prosta – im więcej patyczków w karafce z perfumami, tym mocniejszy zapach. Patyczki można także co kilka tygodni obrócić, a co kilka miesięcy warto je wymienić.
• Trwałość? W przypadku Esprit Provence możemy liczyć na 6 do 8 tygodnia uwalniania się wybranego zapachu.

KORZYŚCI Z UŻYCIA DYFUZORÓW – KARAFEK Z PATYCZKAMI:

Brak płomienia (ognia) oraz ciepła – w przeciwieństwie do świec, karafki nie potrzebują ognia, aby działać, są więc dla nich bezpieczniejszą alternatywą.
Karafki nie trzeba „włączać i wyłączać” – świece, jak również inne odświeżacze powietrza, działają tylko wtedy, gdy są zapalone lub włączone. Karafki działają non-stop i nie trzeba pamiętać o tym, aby je "aktywować".
Karafki nie dymią – zapach uwalniany przez świece jest przyjemny, ale dym, jaki może powstać przy paleniu już do przyjemnych nie należy (uwaga: prawidłowo palone świece z naszego portfolio nie dymią!).
Nie pozostawiają bałaganu – kadzidełka podczas palenia dają popiół, świece roztopiony wosk, a nasze karafki nie pozostawiają żadnych „efektów ubocznych”.

INSTRUKCJA OBSŁUGI DYFUZORÓW Z PATYCZKAMI:

Istnieje kilka bardzo prostych „technik”, aby wzmocnić doświadczenia zapachowe. Należy pamiętać o tym, że:

Pozycja dyfuzora jest kluczem
Nie mówimy, jak blisko dyfuzora trzeba usiąść. Chodzi o umieszczenie karafki w danym pomieszczeniu tak, żeby zapach, wykorzystując naturalny przepływ powietrza, „rozszedł się” się po nim. Oczywiste jest, że postawienie dyfuzora przy otwartym oknie spowoduje, że krócej będzie można cieszyć się wybranym zapachem. Należy wyczuć, jak przebiega ruch powietrza w pomieszczeniu i postawić dyfuzor dokładnie w połowie tej drogi.
Ilość patyczków w dyfuzorze
Przy pierwszym użyciu zawsze należy włożyć do karafki wszystkie patyczki. Zapach zacznie być wyczuwalny po ok. 3-4 godzinach. Jeśli aromat będzie zbyt intensywny, możemy usunąć kilka patyczków, zmniejszając tym samym powierzchnię parowania/dyfuzji.
Patyczki można odwracać
Załóżmy, że zapach jeszcze jest w karafce, ale nie wydaje się już tak intensywny, jak na początku. Wystarczy wtedy odwrócić patyczki do góry nogami, by ponownie powitać zapach w domu. To naprawdę takie proste! Mocno nasycone zapachem patyczki oraz optymalny przepływ powietrza i dyfuzor zachowuje się jak nowy!

CO TO JEST RATTAN – Z CZEGO WYKONANE SĄ PATYCZKI?

Rattan, zwany także trzcinopalmą lub trzciną hiszpańską, jest rośliną z rodziny palm rosnącą w strefie podzwrotnikowej. Rattan najwyższej jakości pochodzi z Indonezji. Żeby patyczki rattanowe doskonale absorbowały i uwalniały zapach zawarty w dyfuzorze, muszą spełniać następujące warunki (szacuje się je procentowo od 85-100% przy dobrej jakości patyczków):
• mieć idealny wygląd powierzchni,
• cechować się doskonałą mocą dyfuzyjną, czyli przepuszczalnością kanalików wewnątrz patyczka.
Wygląd powierzchni patyczków wynika z gatunku rattanu, z jakiego zostały wytworzone, a różnorodność gatunków wiąże się z różnymi kosztami. Kolejny ważny aspekt to rodzaj płynu, jaki patyczki mają przepuszczać i dostosowanie gatunku rattanu do rodzaju tego płynu.

Rodzaj zapachu: Kwiatowy
Kolor: Żółty
45,90 zł
36,72 zł Zniżka 20%

Otrzymasz 3 pkt [?]

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 45,90 zł
  • Darmowa dostawa dla zamówień od 119zł
  • Bezproblemowy zwrot produktu do 14dni
  • Program lojalnościowy, wymieniaj punkty na rabaty